Aktuálne informácie

Milí rodičia,

Po minuloročnom druhom mieste sa nevzdávame a aj tento rok sme zaregistrovali našu materskú školu do projektu Čerstvé hlavičky, nakoľko by sme chceli touto formou získať pre detičky viac ovocia a zeleniny.

Hlasovanie verejnosti prebieha od 25. 4. 2024 do 29. 5. 2024. www.cerstvehlavicky.sk

Z hlasovania vzíde 79 základných škôl a 79 materských škôl, ktorým bude Kaufland od 09/2024 poskytovať 1x/týždenne čerstvé ovocie alebo zeleninu.

Každý kto chce hlasovať sa musí pri prvom raze na webstránke zaregistrovať. Následne sa bude už len prihlasovať (obdobne ako keď sa prihlasujete na Facebook a iné sociálne siete).

Hlasovať je možné každý deň 2x – 1x za školu a 1x za škôlku.

Hlasovanie zohľadňuje počet detí školy/škôlky. Zhrnutie najčastejších otázok si môžete prečítať v prílohe.

Prosíme vás, hlasujte za našu materskú školu a pomôžte získať vitamíny pre vaše deti!

Darujte 2%

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby za rok 2023

Tento rok môžete podporiť naše deti prostredníctvom poukázania 2% resp. 3% zo zaplatenej dane z príjmu za rok 2023 v prospech OZ Združenie rodičov a priateľov materskej školy Západná 2, Bratislava.

Môžete nás kontaktovať aj prostredníctvom e-mailu: mszapadna.ba@gmail.com

Za vašu podporu ďakujeme.