Krúžky

SLNEČNICA

• Tanečný krúžok vedie tanečná pedagogička Mgr.art. Janka Masaryková, ktorá vyštudovala odbory:
  •  Pedagogika pre základné umelecké školy
  • Pedagogiku moderného tanca na katedre tanečnej tvorby Vysokej školy muzických umení.

ŠKOVRÁNOK

• Spevácky krúžok vedie Mgr. Martin Masaryk, ktorý vyštudoval odbor spev na Konzervátóriu v Bratislave. Pôsobí ako externý člen speváckeho zboru SND a Slovenskej filharmónie.
  • Tel. kontakt: 0907 238 927
  • martinmasaryk7@gmail.com

OKTOPUS

Krúžok anglického jazyka

Viac info nájdete na stránke:

OKTOPUS

Krúžok anglického jazyka AJAJ

Viac info nájdete na stránke:

AJAJ

Výtvarný krúžok

• vedie pani učiteľka Beátka Pevná

MALÝ VEDEC

•  projekt George science ponúka mimoškolské aktivity formou krúžkov pre deti, kde sa hravou a zábavnou formou zoznámia s vednými odbormi ako je fyzika, chémia, informatika, inžinierstvo, strojárenstvo a matematika.
  • cieľom je zabezpečiť záujem o vedné odbory